Home INFO Аца Лукас го ожени синот: Оваа разголена пејачка направи хаос на свадбата...

Аца Лукас го ожени синот: Оваа разголена пејачка направи хаос на свадбата (видео)

реклама:Велигден со Стаф

До раните утрински часови траела вчерашната свадбена прослава на Лазар Вуксановиќ, првородениот син на српскиот пејач Аца Лукас.

На свадбата присуствувале и неколку колеги на Лукас, меѓу кои и Цеца Ражњатовиќ и Саша Матиќ.

Меѓу познатите гости била и младата пејачка Теа Таировиќ, која во свој стил го испеала нејзиниот хит.

Облечена во здолниште без градник, Теа направила хаос помеѓу гостите.

Во продолжение погледнете го видеото од нејзиниот настап.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------