Home ШОУ БИЗз Балкан Аца Лукас има сериозен проблем со здравјето

Аца Лукас има сериозен проблем со здравјето

реклама:G Natural

Српскиот пејач во јавноста е познат по тоа што не го крие своите пороци и секогаш е искрен со медиумите во однос на тоа прашање.

Неодамна Лукас призна дека завршил во болница поради високиот притисок кој го заработил по стресот кој му го приредиле одредени лихвари кај кои се задолжил.

Пред неколку дена, поради силни болки во стомакот, Аца повторно завршил во болница.
Бил пуштен дома откако лекарскиот тим дошол до заклучок дека нема никакво заболување.

Лекарите го советувале да одмора, со огелд на тоа дека Лукас во претходните денови имал многу обврски поради новиот албум.

Да се надеваме дека пороците нема да го земат својот данок!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------