Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Аца Лукас конечно откри зошто замина од шоуто „Ѕвездите на Гранд“

Аца Лукас конечно откри зошто замина од шоуто „Ѕвездите на Гранд“

реклама:Велигден со Стаф

Иако на големо се шпекулираше дека причината заради која фолкерот Аца Лукас го напуштил шоуто „Ѕвездите на Гранд“ каде што беше еден од челеновите на жирито била Лепа Брена и нивното несогласување, сепак на вчерашното гостување на пејачот во емисија на сајтот Курир тој открил дека тоа не е вистина.

На прашањето на водителката околу оваа тема тој додал дека му било досадно да седи на снимањата со Саша Поповиќ па реши повеќе да не е во шоуто.

На прашањето дали нешто се променило тој додал дека со Брена сеуште не се во добри односи и дека не размислува да се врати во Гранд.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------