Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Аца Лукас конечно откри зошто замина од шоуто „Ѕвездите на Гранд“

Аца Лукас конечно откри зошто замина од шоуто „Ѕвездите на Гранд“

реклама:SANSIRO

Иако на големо се шпекулираше дека причината заради која фолкерот Аца Лукас го напуштил шоуто „Ѕвездите на Гранд“ каде што беше еден од челеновите на жирито била Лепа Брена и нивното несогласување, сепак на вчерашното гостување на пејачот во емисија на сајтот Курир тој открил дека тоа не е вистина.

На прашањето на водителката околу оваа тема тој додал дека му било досадно да седи на снимањата со Саша Поповиќ па реши повеќе да не е во шоуто.

На прашањето дали нешто се променило тој додал дека со Брена сеуште не се во добри односи и дека не размислува да се врати во Гранд.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------