Home INFO Адријана Лима и Ријана покренаа нов тренд за трудници (фото)

Адријана Лима и Ријана покренаа нов тренд за трудници (фото)

реклама:G Natural

Поп пејачката Ријана крена вистинска фама во јавноста со нејзините модни стајлинзи во текот на бременоста.

Рири не пропушташе на секое појавување да го истакне и разголи трудничкото стомаче.

Се чини дека и манекенката Адријана Лима чекори по нејзините стапки. Лима е бремена и наскоро ќе роди момче.

Манекенката се појави на премиерата на филмот „Top Gun: Maverick“ на Канскиот филмски фестивал.

Облечена во црн фустан од „Balmain“ со долги ракави, кој има голем рез на стомакот, го стави нејзиниот гол труднички стомак во преден план а на црвениот тепих позирала со партнерот, продуцентот Андре Лемерс.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------