Home INFO Ах секогаш купувам помал број! Со мини бикини Рита Ора ги запали...

Ах секогаш купувам помал број! Со мини бикини Рита Ора ги запали фановите /ФОТО/

реклама:G Natural

Онаа која што денеска ги запали своите фанови на интернет без двоумење е Рита Ора, која што со фотографија од нејзиниот одмор на Малдивите повторно објави секси фотографија.

И не е прв пат таа да се фотографира со побал број на бикини и да предизвика бројни коментари и воздишки кај обожавателите.

-Мислам дека ќе морам конечно да го дознаам својот број на градник, секогаш купувам помал број – напишала таа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------