Home INFO Од истата сурогат мајка Ким Кардашијан и Каније Вест очекуваа четврто дете

Од истата сурогат мајка Ким Кардашијан и Каније Вест очекуваа четврто дете

реклама:G Natural

Оваа година пристигнува уште еден член во семејството на Ким Кардашијан и Каније Вест.

Ако може да им се верува на таблоидите овој брачен пар го очекуваат четвртото дете и тоа син, кој ќе го роди истата сурогат мајка која што ја роди ќерката Чикаго.

Поради потешкотиите со првите две бремености и овој пат парот реши да добие уште едно дете преку сурогат мајка кое треба да се роди во мај.

Ким и Каније ги имаат пет годишната Норт, три годишниот Сејнт, и малата Чикаго.

View this post on Instagram

Merry Christmas ????

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------