Home INFO Ако се разведеш ќе те уништам: Јелена Карлеуша го уценува Душко со...

Ако се разведеш ќе те уништам: Јелена Карлеуша го уценува Душко со компромитирачко видео!?

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша по секоја цена сака да го сочува бракот со Душко Тошиќ, па почна и да го уценува, пренесуваат српските медиуми.

Српски Курир објави дека пејачката наводно поседувала компромитирачко видео од фудбалерот кое може да влијае на неговата кариера и угледот, па му се заканувала дека ќе го објави доколку сеуште настојува на развод.

“Јелена неколку месеци пред секс скандалот со Огнен Врањеш од познаник доби фотографии и видео на кое е Душко со друштво, но во многу незгодна ситуација. Јас не смеам да ви кажам за што станува збор. Доколку видеото се појави во јавност, ќе го упропасти не само Душко туку и на луѓето кои се на снимката. Затоа Јелена е сигурна дека ќе го задржи и нема да се разведе, нејзиниот сопруг е џентлмен и добар пријател” – открил извор за Курир.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------