Home INFO Фановите запрепастени, Мадона со деколте за кое зборува целиот свет /ФОТО/

Фановите запрепастени, Мадона со деколте за кое зборува целиот свет /ФОТО/

реклама:G Natural

По четири години пауза успеа повторно да го привлече вниманието врз себе и да ги шокира сите фанови ширум светот, појавувајки се на интервју со несекојдневно деколте.

Мадона на 14 мај ќе го издаде својот 14 албум кој што го именуваше „Madame X“ кој целосно го работеше во Португалија, а пред некој ден имавме можност да го чуеме и првиот сингл од него.

Какви шокови и скандали ќе предизвика поп кралицата промовирајки го албумот може само да шпекулираме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------