Home INFO МИЛИОНСКИ РАЗВОД: Еве што ќе добие Јелена Карлеуша доколку се разведе од...

МИЛИОНСКИ РАЗВОД: Еве што ќе добие Јелена Карлеуша доколку се разведе од Душко!

реклама:G Natural

Сопругот на пејачката Јелена Карлеуша е подготвен да ги исполни сите барања само да се разведе што поскоро од неа.

Имено Душко никако неможе да премине преку неверството и секс скандалот кој што пред неколку месеци го имаше Карлеуша со босанскиот фудбалер.

Тој неодамна и испратил на домашна адреса документи со барање за развод, а на тоа додал дека нема ништо да штеди за да што побрзо го добие нејзиниот потпис и согласност.

Доколку се разведе Јелена ќе ја добие луксузната вила на Дедиње вредна 2,5 милиони евра, а исто така и секој месец ќе исплаќа алиментација од 3000 евра.

Што на ова ќе каже Карлеуша и дали ќе се согласи да се разведе спогодбено сеуште сите медиуми очекуваат да чујат од неа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------