Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Актерката Јелена Јовнова од „Преспав“ стана мајка

Актерката Јелена Јовнова од „Преспав“ стана мајка

19
реклама:Лето во Банско

Нашата актерка Јелена Јованова која што јавноста највеќе ја познава по улогата на Јелена од Драчево во серијалот „Преспав“ стана мајка.

Таа во 2015 година се омажи за својот хрватски колега Стјепан Периќ со кого до доби своето прво дете кое што среќните родители рашиле да се вика Јаков.

Јелена се породила по природен пат и се чуствувала одлично.

Честитки за среќните мама и тато од тимот на ХИТ ПОРТАЛ!

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------