Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Актерката за возрасни Џеси Џејн пронајдена мртва

Актерката за возрасни Џеси Џејн пронајдена мртва

реклама:G Natural

Според пишувањето на таблоидот TMZ познатата порно актерка Џеси Џејн, е пронајдена мртва во својот дом.

Таа заедно со нејзиното момче Брет во средата се пронајдени во вила во Мур во безживотна состојба, а како што неофицијално пренесуваат локалните медиуми, станува збор за предозирање со дрога.

Актерката имала само 47 години, а сè уште не и е јасно после колку време Џеси и Брет се пронајдени мртви.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------