Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Актерот од серијата „Беверли Хилс“ истепан на сред улица во Лос Анџелес...

Актерот од серијата „Беверли Хилс“ истепан на сред улица во Лос Анџелес (видео)

реклама:Лето во Банско

Актерот од култната тинејџерска серија во деведесетите „Беверли Хилс“, Иан Зиринг за време на овие празници заврши во полициска станица но и со модринки откако од засега непознати причини беше пресретнат од неколку моторџии и нападнат во среде бел ден.

Дека ситуацијата е драматична покаќува и видеото кое што го објави еден од таблоидите.

Како се одвиваше оваа пресметка на раскрсницата на булеварот Холивуд и авенијата Хајленд погледнете сами.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------