Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Актерот Жерар Депардје истепал папарацо фотограф во познато кафуле во Рим

Актерот Жерар Депардје истепал папарацо фотограф во познато кафуле во Рим

реклама:G Natural

Францускиот актер Жерар Депардје наводно го нападнал познатиот италијански папарацо Рино Барилари пред кафуле во Рим, пренесуваат медиумите.

Депардје вечерал со две жени кога Барилари почнал да ги фотографира, што довело до инцидентот.

Според сведокот Џани Риота, Барилари неколку пати бил замолен да престане со фотографирањето.

Додека го напуштал барот, една од жените го видела Барилари, а Депардје се вмешал и почнал да го удира.

Адвокатот на жената тврди дека Барилари ја допрел клиентката по градите, а Депардје се обидел да ја одбрани

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------