Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Александра Амброзио ја пречека новата година разголема на плажа (фото)

Александра Амброзио ја пречека новата година разголема на плажа (фото)

реклама:G Natural

Дека секогаш и одговара топлото време и плажата за новогодишните празници на супер моделот Алесандра Амброзио покажаа и новите папарацо фотките кои се појавија во светските таблоиди.

Таа ја доека новата година во Флоријанополис, Бразил, заедно со своето момче Ричард Ли со кој е во врска веќе една година.

Поранешен супермодел, а сега дизајнерка на костими за капење „Гал Флорипа“, рекламира еден од своите сопствени дизајни додека шета на брегот во бикини без прерамки.

Погледнете ги фотките од убавицата која и понатаму е во топ форма и изгледа неодоливо…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------