Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Александра Младеновиќ нема душа од бившиот, со закани за убиство и кршење...

Александра Младеновиќ нема душа од бившиот, со закани за убиство и кршење на врата тој се обидува да стигне до пејачката

реклама:Лето во Банско

Фолк пејачката Александра Младеновиќ постојано за својот љубовен живот вели дека е очаен но со оглед на последниот скандал дефинитивно можеме да кажеме дека има малку повеќе акција отколку што е птребно.

Имено пејачката го пријавила своето бившо момче во полиција откако тој излегол од затвор и повторно започнал да ја малтретуира и да и се заканува со убиство и самоубиство.

Откако бил приведен полицијата му забранила приближување до пејачката но тој повторно направил скандал и дошол пред нејзиниот дом лупајки на нејзината врата, велат вознемирени комшиите.

Драмата продолжува па нејзините фанови очекуваат што ново ќе се случи веќе денеска.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------