Home INFO Александра Накова во минијатурен костим за капење ги распамети фановите /ФОТО/

Александра Накова во минијатурен костим за капење ги распамети фановите /ФОТО/

реклама:G Natural

Со жешките денови секогаш доаѓаат и нова доза жешки фотографии кои старлетата Александра Накова редовно ги објавува на социјалните мрежи и постојано иснудува воздишки кај нејзините фанови.

Една од нејзините последни објавени фотографии на Инстаграм буквално ги излуде нејзините фанови. Таа е во минијатурен костим за капење и потполно мокра и секси.

Иако вели дека сеуште не била на море дефинитивно во базените неверојатно плива…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------