Home INFO Јелена Карлеуша со гол задник ги собра сите погледи на „Ѕвездите на...

Јелена Карлеуша со гол задник ги собра сите погледи на „Ѕвездите на Гранд“ /ФОТО/

реклама:G Natural

Заврши уште една сезона од музичкото талент шоу „Ѕвездите ранд“ а жсо тоа и кавгите и скандалите меѓу жири комисијата. Иако постојано е провокативна и без влакна на јазикот Јелена Карлеуша не пропушт да биде скандалозна и постојано во центарот на вниманието.

Па така на финалето од музичкото шоу таа се појави во креација со гол задник на што не остана рамнодушен никој. Иако не успеа никој од нејзините кандидати на кои таа беше ментор да победи на шоут, сепак успеа да ги привлече сите погледи на себе.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------