Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Александра Пријовиќ доживеа шок нејзиниот Филип се онесвестил пред неа

Александра Пријовиќ доживеа шок нејзиниот Филип се онесвестил пред неа

реклама:G Natural

Уште еден од серијата концерти на Александра Пријовиќ ќе остане запаметен во неделата вечер во новосадската „Спенс“.

Вечер која ќе ја памети и публиката која присуствуваше но и Александра која по завршувањето имаше немила случка со нејзиниот сопруг и менаџер Филип.

Извори сведоци на сиуацијата велат дека кога концертот завршил и Пријовиќ со Филип заминале од салата на него му се слошило и се онесвестил.

Александра веднаш спискала и плачејки со обезбедувањето заминала во првата болница каде што за среќа констатирале дека Филик колабирал од замор и дека се е во ред со неговото здравје.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------