Home INFO ” Аман багро, до кога”? Јелена Карлеуша распали по новинарите

” Аман багро, до кога”? Јелена Карлеуша распали по новинарите

реклама:G Natural

Вчеравечер молскавично се прошири веста дека Јелена и Душко конечно се развеле.

Пејачката не издржа па веднаш ја демантираше веста.

„Баграта од Курир и останатите дневни весници, веќе 11 месеци се обидуваат да ми го уништат семејството. Немам видено толку отворена желба и омраза во животот. Отворено, без срам. Кога 11 месеци не успејаа, а се трудеа, отидоа чекор напред – курир.рс ме разведе, ми го подели имотот, ја определи алиментацијата и се тоа додека мојот сопруг се наоаѓа на другиот крај од светот. Ова омраза и желба да се наштети на моето семејство кога – тогаш мора да се врати. И вие имате деца. Кармата е чудо. Само полека“ напиша Јелена на својот Инстаграм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------