Home INFO Која е позгодна? Ким Кардашијан или Кајли Џенер?

Која е позгодна? Ким Кардашијан или Кајли Џенер?

реклама:G Natural

Двете сестри, Ким Кардашијан и Кајли Џенер, двете заедно имаат невреојатно голема армија на фанови на социјалните мрежи.

Девојките секојдневно споделуваат интересни фотографии а благодарение на Инстаграм тие успејаа да инкасираат многу дополнителни милиони.

Овојпат ја разбрануваа јавноста со своите маски по повод „Ноќ на вештерките“ која се слави во Америка,

Ким Кардашијан се одлучила да се маскира во во Ели Вуд (Риз Витерспун) од филмот „Легално русокоса“.

View this post on Instagram

Legally Blonde

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Кајли пак се одлучила за Ариел – малата принцеза сирена.

View this post on Instagram

got gadgets & gizmos a-plenty ..♥️????????‍♀️

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------