Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Анџелина Џоли и Бред Пит иако добија еднакво старателство, одлучија да продолжат...

Анџелина Џоли и Бред Пит иако добија еднакво старателство, одлучија да продолжат да се влечкаат по судови

реклама:G Natural

Борбата за старателство продолжува и натаму, иако судот на последното рочиште им даде еднакви права и ан Анџелина Џоли и на Бред Пит над нивните деца Пакс (17), Захара (16), Шајло (15), Нокс и Вивиен (12).

Откако судот ги исслуша сите засегнати страни дури и вработените во нивниот дом одлучи двајцата родители да имаат еднакви права над децата.

Но и двајцата не се задоволни од пресудата па решија повторно да се жалат и да продолжат да сер влечкаат по судови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------