Home INFO Анџелина Џоли е минато: Ова е новата девојка на Бред Пит! (фото)

Анџелина Џоли е минато: Ова е новата девојка на Бред Пит! (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Бред Пит има нова девојка, пренесува “Daily Mail”.

Американката Сат Хари е новата љубов на актерот. Таа има 44 години и живеела во Индија. Според “Daily Mail”, романсата траела скоро три месеци.

Избраничката на Пит е дизајнерка на накит и духовен водич.

Актерот пред три години се разведе од Анџелина Џоли, со која има шест деца.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------