Home INFO Троши милиони на гардероба: Што е најскапо кај Јелена Карлеуша? (фото)

Троши милиони на гардероба: Што е најскапо кај Јелена Карлеуша? (фото)

реклама:G Natural

Познатата пејачка се појави на ново снимање во студиото на Гранд максимално скоцкана.

Јелена Карлеуша го привлече вниманието на новинарите и останатите присутни со елегантната но и провокативна комбинација која ја истакнуваше нејзината витка фигура и атрибутите.

Како и секогаш, во прв план беше нејзиното деколте.

View this post on Instagram

Benefits of high self-esteem

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Необичното сако кое дивата го имаше на себе чини 440 евра, а панталоните 125 евра. Јелена носеше сандали кои чинат 125 евра, а појасот, модниот додаток за кој платила 445 евра даде дополнителен гламур на нејзината модна комбинација.

Се има па се може! Како ви се допаѓа нејзината нова модна комбинација?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------