Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ана Бекута се подмлади: „Не го оставив сопругот иако го сменив имиџот“

Ана Бекута се подмлади: „Не го оставив сопругот иако го сменив имиџот“

реклама:G Natural

Една од членките на жирито во „Ѕвездите на Гранд“ и пејачка на големи фолк хитови Ана Бекута се пофали на својот Инстаграм профил со нова фризура.

Таа променаа ја направила со сугестија на нејзината долгогодишна пријателка и фризерка па својот нов имиџ го споделила со следбениците и фановите.

Покрај фотката Бекута додала дека и интересен коментар каде што појаснува дека не го оставила сопругот Милутин иако има нова фризура, мислејки за промените кои жените ги прават по љубовно разочарување.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------