Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ана Николиќ конечно прозборе во медиумите по апсењето на Раста

Ана Николиќ конечно прозборе во медиумите по апсењето на Раста

реклама:G Natural

Сеуште во медиумите на балканот е актуелен раперот Раста откако заврши во триесет дневен притвор заради поседување на марихуана.

Неговата бивша спруга пејачката Ана Николиќ конечно се огласи во јавноста откако се врати од патување во Дубаи и за медиумите изјави:

„-Тој сеуште е дел од нашето семејство кое за жал се распадна“, по што стави точка на шпекулациите дека урлала во затвор и дека ќе бара одзмање на старателството на нивната ќерка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------