Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ана Николиќ прошета низ маало во мрежаст фустан и само во танга,...

Ана Николиќ прошета низ маало во мрежаст фустан и само во танга, фановите во неверување (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Српската пејачка и бивша сопруга на раперот Раста, Ана Николиќ ги изненади своитре фанови со секси фотка која што не е баш секојдневна.

Таа објави фотографија на која позира на среде улица во нејзиното маало облечена во мрежаст фустан и само во долен веш.

Дали можеби се работи за нешто ново или едноставно „и летнало пиленцето“ сеуште е непознато.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------