Home INFO Ана Николиќ ги поздрави фановите додека се поти на трака (видео)

Ана Николиќ ги поздрави фановите додека се поти на трака (видео)

реклама:G Natural

Откако ослабе повеќе од 50 килограми Ана Николиќ повторно е присутна во јавноста и на социјалните мрежи со приватни и професионални објави и информации.

Пејачката овој пат ги поздрави своите фанови на Инстаграм со видео во кое трча на трака и ги охрабри дека со труд се се постигнува, а им вети дека наскоро ќе им ја открие и тајната за слабеењето.

Покрај тоа што ја скрати килажата таа ја скратила и косата па Ана сега изгледа вака…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------