Home INFO Објави ретро фотка од своето детство, ова е Цеца Ражнатовиќ на 9...

Објави ретро фотка од своето детство, ова е Цеца Ражнатовиќ на 9 години (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ ги изненади своите фанови на Инстаграм со објава на ретро фотографија каде што има 9 години, кратка коса и очигледно уште тогаш сакала да стане пејачка па држи микрофон во рака.

„Јас на 9 години“-напиша Цеца на сликата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------