Home INFO Победи на Евровизија во 2013 па тргна по стапките на Севе со...

Победи на Евровизија во 2013 па тргна по стапките на Севе со порно филм

реклама:Велигден со Стаф

Откако во 2013 победи на Евровизија сеуште е актуелна во медиумите со најразлични скандали поврзани со неа.

Трачевите околу Емили Де Форест и понатаму не стивнуват посебно откако се појави вест дека таа заедно со нејзиното бившо момче снимала порно.

Таа веднаш ја негирала оваа информација но медиумите упорно тврдат дека на видеото е таа.

Минатата година Емили била дел од публиката во Израел каде што повторно предизвикала внимание врз себе со фотографии во секси костум за капење сончајки се во Тел Авив.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------