Home INFO Анабела Атијас скршена поради разводот: „Се плашам како ќе реагира Луна кога...

Анабела Атијас скршена поради разводот: „Се плашам како ќе реагира Луна кога ќе дознае!“

реклама:G Natural

Во текот на денешниот ден голем дел од балканските медиуми ја пренесоа веста дека пејачката Анабела поднела тужба за развод од Андреја Атијас а за прв пат се огласи и таа.

Да се потсетиме дека пејачката пред неколку дена преживеа семејна драма во својот дом, а нејзината ќерка Луна Џогани не знае ништо за тоа бидејки во моментов е во реалното шоу „Задруга2“.

Луна и јас сме многу поврзани и незнам како ќе реагира кога ќе дознае што се случило – изјавила Анабела, за да потоа додаде:

-Таа е многу емотивна и единствено јас можам да ја смирам. Се плашам да не се потресе ако таму и изнакажат лаги, несакам дедето да ми доживее нервен слом – изјавила госпоѓата Атијас.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------