Home INFO Нашата убава екс бинго девојка го прослави првиот роденден на својата ќеркичка

Нашата убава екс бинго девојка го прослави првиот роденден на својата ќеркичка

реклама:G Natural

Екс лото девојката Наталија Грубовиќ го прослави роденденот на својата ќерка која што се вика исто како неа – Натали.

Прославата се случуваше во еден познат ресторан во Нови Сад каде што и Натали живее со своето семејство т.е нејзината ќеркичка и сопругот Дрен Глушац, познат бизнисмен со кого е во брак две години.

Како изгледаше мама Натали и малата Натали погледнете од фотографијата која што ја споделија на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------