Home INFO Анабела Ѓогани и се закани на Луна: -„Јас те родив јас ќе...

Анабела Ѓогани и се закани на Луна: -„Јас те родив јас ќе те убијам“ (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Повторно несогласувања во реалното шоу „Задруга“ меѓу Анабела и Луна Ѓогани.

-Јас те родив, јас ќе те убијам. Па ако треба ќе лежам и во затвор – врескала Анабела пред сите учезници за време на шоуто.

Секојдневно има инциденти меѓу ченовите на целото семејство па дури и пред неколку дена Гаги нившиот сопруг на Анабела ја погоди со пластично шише во нивната расправија за време на уклучувањата.

Што ли следно ќе приредат Анабела и Луна сигурно нема да помине многу време за да дознаеме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------