Home INFO Ист како татко му, ова е синот на Шварценегер од аферата со...

Ист како татко му, ова е синот на Шварценегер од аферата со собарката (фото)

реклама:G Natural

Синот на актерот Арнолд Шварценегер кој е негово петто дете од аферата со собарка Милдред после која и се разведе од неговата сопруга е ист како неговиот татко.

Џозеф Баена постојано е во контакт со Арнолд и ја делат љубовта кон теретаната и вежбањето. Тие постојано вежбаат заедно, а од контактите со другите деца, вели дека со сестрите не комуницирал додека со браќата се видел неколку пати.

View this post on Instagram

Perfect time to practice some posing!

A post shared by Joseph Baena (@projoe2) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------