Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Анастасија и Цеца Ражнатовиќ во дует, фановите полудеа (видео)

Анастасија и Цеца Ражнатовиќ во дует, фановите полудеа (видео)

реклама:Лето во Банско

Вечерва се појави снимка на Инстаграм која ја објавила Анастасија ќерката на Цеца Ражнатовиќ од веројатно некоја веселба т.е настап каде што Цеца пее еден од нејзините хитови а таа ја снима и се уфрлува во еден од стиховите.

Нормално дека по ова сите нивни фанови на социјалните мрежи не останаа рамнодушни па почнаа да лајкуваат и да коментираат колку е тоа одлично и колку се двете прекрасни.

Кој е вашиот коментар, слушнете и видете подолу…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------