Home INFO Анастасија откри кој е најголемиот непријател на семејството Ражњатовиќ

Анастасија откри кој е најголемиот непријател на семејството Ражњатовиќ

реклама:G Natural

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ гостуваше во емисијата “Ami G show” која се емитува на српската телевизија Пинк.

Во разговорот со водителот Огнен, ќерката на Цеца откри интересни тајни на семејството Ражнатовиќ кои досега не беа познати.

Младата Анастасија открила дека во детството многy и се допаѓал актерот Виктор Савиќ но и пејачот Жељко Јоксимовиќ.

Имав среќа да го запознаам и Енрике Инглесиас кога имаше концерт во Белград. Ме бакна во образ, пед дена не сакав да мијам лице – се пошегувала Анастасија за време на разговорот.

На прашањето кој е најголемиот непријател на нивното семејство, таа без двоумење го посочила модниот креатор Саша Видиќ.

Имено, Саша и Цеца две децении биле неразделни пријатели но откако пукна тиквата, креаторот не пропушта јавно да ги навредува пејачката и нејзиното семејство.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------