Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Анастасија Ражнатовиќ со фотка од када, фановите ги видоа нејзините… (фото)

Анастасија Ражнатовиќ со фотка од када, фановите ги видоа нејзините… (фото)

реклама:G Natural

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ постојано е активна на социјалните мрежи и нејзините фанови и следбеници можат да видат многу фотки кои таа ги споделува со нив а се од нејзините приватни моменти и ситуации.

Таа на своето стори објави и слика додека се бања во своето купатило, а од кадата ѕиркаа незините долги нозе за кои повеќето сметаат дека и се најубавиот дел од нејзиното тело.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------