Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Анастасија Ражнатовиќ сподели со фановите зошто е тажна и во солзи (фото)

Анастасија Ражнатовиќ сподели со фановите зошто е тажна и во солзи (фото)

реклама:Лето во Банско

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ сподели со фановите на својот Инстаграм профил стори со кое ги покажа своите емоции и причината зошто е тажна и расплакана сама во својот дом.

Имено Анастасија овој период го користи да ги изгледа своите омилени серии па од фотката може да се заклучи дека некоја од сцените многу ја натажила.

Дали е тоа поврзано плус и со нејзиното неодамнешно раскинување или сепак емоциите се само заради серијата пејачката не открива.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------