Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Анастасија Ражнатовиќ во тигрести бикини ги разгоре социјалните мрежи (фото)

Анастасија Ражнатовиќ во тигрести бикини ги разгоре социјалните мрежи (фото)

реклама:G Natural

Откако заврши со промоцијата на своите два нови спота и сеуште има забрана од мајка си да настапува по клубови, Анастасија Ражнатовиж времето го поминува на плажа и патувања.

Ќерката на Цеца секојдневно ги изненадува своите следбеници со по некоја интересна но и секси фотка од себе си.

Таа во моментов е во Црна Гора каде што ужива со своето момче но никако не заборави и на своите фанови па само за нив направи неколку фотки од своето секси тело во тигрести бикини.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------