Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Андријана Јаневска сподели драг спомен каде што е на ушка кај Тоше...

Андријана Јаневска сподели драг спомен каде што е на ушка кај Тоше Проески и во друштво на Каролина Гочева (фото)

реклама:G Natural

Очигледно чепкајки по старите фотографии нашата пејачка Андријана Јаневска прнашла една која што очигледно и предизвикала многу спомени па реши да ја сподели со своите следбеници на социјалните мрежи.

Се работи за фотографија од 2000 година на која е сликана со нашата легенда Тоше Проески и Каролина Гочева кога биле заедно на првата турнеа во Австралија.

Како што пишува Андријана која е качена на ушка кај Тоше, во тој момент одат да гледаат кошаркарски натпревар на Олимпијадата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------