Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ангелот на “Викторија Сикрет” се журкаше на Сека во Будва

Ангелот на “Викторија Сикрет” се журкаше на Сека во Будва

реклама:G Natural

Топ моделот на “Викторија Сикрет” Александра Амбросио дефинитивно решила добро да се забавува и ужива ова лето.

Таа со нејзина пријателка ужива во Црна Гора и мами воздишки на мажите каде и да се појави, но она што ги изненади сите беше нејзиното присуство на настап на Сека Алексиќ во една дискотека таму.

Таа била толку воодушевена од забавата и пејачката што не го криела задоволството и од своите фанови на Инстаграм па објави и неколку стотина од журката и со Сека.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------