Home INFO Антониа Гиговска во бело: Пејачката му кажа ДА на Џокер

Антониа Гиговска во бело: Пејачката му кажа ДА на Џокер

реклама:Лето во Банско

Дваесет и две годишната пејачка Антонија Гиговска неодамна објави дека ќе стане мајка.

Таа и нејзиниот партнер, Роберт, завчера го кажаа судбоносното „да“ и стапија во брак.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------