Home INFO Аријана Гранде ја гаѓале со лимон обожаватели на Бјонсе /ВИДЕО/

Аријана Гранде ја гаѓале со лимон обожаватели на Бјонсе /ВИДЕО/

реклама:G Natural

Она што се случи на Коачела фестивалот го обиколи целиот свет.

Имено пејачката Аријана Гранде доживеала немил настан за време на нејзиниот настап, таа од публиката била гаѓана со лимон кој што ја погодил во градите но за среќа не ја повредил.

Се шпекулира дека тоа го направил обожавател на Бјонсе кога се дознало дека таа земала дупло поголем хонорар од неа, а други пак велат дека тоа го направил обожавател на нејзиното поранешно момче Џастин Бибер.

Како и да е ова не го уништил настапот, а пејачката си замина неповредена.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------