Home INFO Во најава нова скандалозна војна: Дара Бубамара ме копира!

Во најава нова скандалозна војна: Дара Бубамара ме копира!

реклама:G Natural

Пејачката Катарина Стоиловиќ по вреќањето на естрадата изгледа дека решила да се врати и во таблоидите па веднаш се закачи за скандал „мајсторот“ фолк пејачката Дара Бубамара.

Имено таа е решена да ја испровоцира со својот коментар и фотографија на која што таа прави споредба и наведува дека Бубамара ја ископирала со нејзината последна фотографија.

-Пократки се нoзете….мислам, од столицата – напишала во коментар Катарина.

Дара сеуште не се огласила, но судејки дека по тоа дека секогаш не останува должна, набрзо очекуваме соодветен коментар.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------