Home INFO Аца Лукас го прослави својот 50-ти роденден, еве кои му беа единствените...

Аца Лукас го прослави својот 50-ти роденден, еве кои му беа единствените гости! (ФОТО)

реклама:G Natural

Пејачот го прославил својот 50-ти роденден со своите најдраги, па со фотографиите од прославата се пофалил на друштвените мрежи.

Аца Лукас во својот дом ги собрал најмилите за заедно да го прослават неговиот роденден, а покрај неговите синови и ќерки била и ќерката од Соња Вуксановиќ од првиот брак.

View this post on Instagram

NAJDRAŽI I JEDINI GOSTI DANAS! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by ACA LUKAS (@aleksandar_vuksanovic_official) on

„Нај драгите и единствени гости денеска“ – напишал Лукс а потоа додал:

„Пола век. Уау!“

View this post on Instagram

Half century!!! Uaaaaauuuuu……. ???? #AcaLukas

A post shared by ACA LUKAS (@aleksandar_vuksanovic_official) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------