Home INFO Додека Дарко се бори за живот неговат бивша сопруга донела шок одлука,...

Додека Дарко се бори за живот неговат бивша сопруга донела шок одлука, пејачката ја напушта Србија

реклама:G Natural

Додека Дарко Лазиќ се бори за живот по сообраќајката која ја доживеа пред десетина дена, неговата сеуште законска сопруга и мајка на наговата ќерка Лорена, Ана Севиќ ќе патува со својот дечко Данијел Неделковиќ низ Европа.

Туку што се вратила од краток пат од Франкфурт, каде што со дочкото шопингувала два дена, водителката и пејачка испланирала одмор во Шпанија.
Без оглед на лошата состојба на нејзиниот маж кој е сеуште во лоша здравствена состојба.

„Ана и Данијел решија пред месец дена да одморат вон Србија и резервираа аранжман.
Тогаш никој не ни претпоставуваше што ќе му се случи на Дарко.
Постои можност со себе да ја земе и својата ќерка Лорена. На пат би требало да одат следниве денови. Ана сака да се сокрие од сите, посебно од семејството на Дарко и медиумите.
Нејзините пријатели и зборуваат да продолжи со животот и дека за Дарко сега има кој да се грижи“- рекол тајниот извор.

 

ДАРКО ЛАЗИЌ УСПЕА ДА ГО ПОДНЕСЕ НАЈЛОШОТО, СЕГА СЛЕДИ УШТЕ ЕДНА ОПЕРАЦИЈА: Закрепнувањето ќе биде тешко и долго!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------