Home INFO Бјонсе покрадена, крадците ја олеснија за милионче

Бјонсе покрадена, крадците ја олеснија за милионче

реклама:Лето во Банско

Непознати лица влегле во магацините на Бјонсе и од таму украле врени работи проценети над милион долари.

Веста ја пласираше ТМЗ откривајки дека пејачката двапати овој месец ја покрале крадци кои од нејзините магацини изнеле вредна гардероба, семејни фотографии, играчки и куп лични работи.

Во иста ситуација пред извесно време била и Мајли Сајрус која што исто тка пријавила кражба на нејзините лични работи кои по извесн време дел и биле пронајдени но идентиттот на провлниците сеуште е непознат.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------