Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Баба Цеца ужива со внукот, објави видео како спие на седиште додека...

Баба Цеца ужива со внукот, објави видео како спие на седиште додека таа го вози на велосипед (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Цеца Ражнатовиќ ужива во секој ден откако го доби својот прв внук од синот Вењко.

И како среќна баба постојано објавува фотографии и видеа од внучето на својот Инстаграм профил.

Фановите ги освоија и последните две видеа каде што во првото Жељко спие во седиште додека баба го вози на велосипед, а во второто се смее додека домашните го закачкаат.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------