Home INFO Балканот го запозна малиот Жељко, синот на Цеца Ражнатовиќ ја објави првата...

Балканот го запозна малиот Жељко, синот на Цеца Ражнатовиќ ја објави првата слика од бебето (фото)

реклама:Лето во Банско

По фамозните корона мекици семејството Ражнатовиќ имаше нов повод за славење, овој пат тоа беше крштевката на малиот Жељко синот на Вељко Ражнатовиќ.

Гордиот татко ги разнежни фановите и ја објави првата слика со малото бебенце за време на крштевката и ја сподели со своите следбеници на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------