Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со радосната вест го соопшти и името на својата ќерка, Маријан Стојановски...

Со радосната вест го соопшти и името на својата ќерка, Маријан Стојановски стана татко

реклама:G Natural

Нашиот поп пејач Маријан Стојановски стана татко, тој убавата вест ја сподели со своите следбеници на социјалните мрежи и откри дека неговата ќеркичка ќе се вика Вероника на што доби многу честитки и лајкови.

Честитки до новите родители од тимот на ХИТ ПОРТАЛ

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------