Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Јелена Карлеуша повторно се раздели од сопругот Душко

Јелена Карлеуша повторно се раздели од сопругот Душко

реклама:Велигден со Стаф

По неколку месечна заедничка семејна идила заради корона вирусот сопругот на Јелена Карелеуша. Душко Тошиќ се врати во Кина каде што ќе ја продолжи својата фудбалка кариера.

Нај тешко оваа разделба ја поднесуваат нивните ќерки Атина и Ника за кои ова бил најдолгиот период со нивниот татко со оглед на тоа дека Душко претходно играше во Турција.

Тие остануваат со мајка им и ја очекуваат нивната заедичка средба, а ние што да очекуваме од Карлеуша следно, сигурно ќе биде секси и жешко.

View this post on Instagram

Back to China 🇨🇳⚽️

A post shared by Dusko Tosic (@duskotosic) on

View this post on Instagram

My girls❤️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------